İntexcoin Fatura Ve EFT Dekont Örnekleri

17 Nisan 2016

Duyurular, İntexCoin

Herkese merhabalar.

4 Mart 2016 tarihinde kayıtların başladığı yeni kripto para İntexcoin projesinde madencilik(Mining) 10 Mart 2016 tarihinde başladı.12 Aylık kiralama ücretini ödeyerek Minex donanımından kiralayan yatırımcılar günlük 56 İntexcoin ödül kazanarak yönetim panelindeki Cüzdanlarında biriktirmeye başladılar.

Daha sonra yeni minex miner’larının devreye girmesiyle yazının yazıldığı tarihte önce günlük 54.6 intex  ve devamında 54.2 İntex günlük ödül miktarına düşmüş durumda.

intex mining

İNTEXCOİN MİNİNG (MADENCİLİK)

İntexcoin projesinde her 3 dakika da bir blok çözülüyor ve blok başına 700 İntexcoin kazılıyor.24 saatlik bir zaman diliminde günlük 336.000 İntex kazılmasına göre programlandığından her minex devreye girdiğinde minex başına düşen günlük ödül her 10 Günde bir değişebilmektedir.Çünkü yeni minex’ler her ayın 1,10 ve 20’sinde devreye alınmaktadır.

Bu yazıma bazı görseller eklemek istiyorum.Bu işi yeni duyan ve projeye yatırım yapıp yapmama konusunda şüpheleri bulunan insanlara güven konusunda belki bazı fikirler verebilir.

İNTEXCOİN’E YATIRIM YAPAN BİR YATIRIMCIYA AİT ŞİRKETİN RESMİ HESABINA YAPILAN BİR EFT DEKONTU

intexcoin dekont

İNTEXCOİN’E YATIRIM YAPAN BİR YATIRIMCIYA AİT ŞİRKETİN KESTİĞİ RESMİ FATURA

rMkZla

İNTEXCOİN KULLANICI PANELİNDEN VERİLMİŞ PARA ÇEKİM TALEPLERİ

intexcoin çekim talebi

İNTEXCOİN’E YATIRIM YAPAN BİR YATIRIMCIYA AİT KİRALAMA KAYITLARI

İNTEXCOİN SATIN ALINAN ÜRÜNLER

İNTEXCOİN’E YATIRIM YAPAN BİR YATIRIMCIYA AİT BONUS DURUMU

İNTEXCOİN BONUS ÖZETİ

İNTEXCOİN’E YATIRIM YAPAN BİR YATIRIMCIYA AİT SANAL CÜZDAN

İNTEXCOİN CÜZDAN

NOT:Bu görsellere inanıp inanmamak tamamen hür iradenize kalmış.Hiç bir garantisi yoktur.Doğruluğu garanti edilemez.En doğru bilgileri her zaman;

www.intexcoin.com ve www.intexcoin.org resmi web sitelerinde bulabilirsiniz.

İntexcoin Ücretsiz Üyelik

, , , , , , , ,

2 Responses to “İntexcoin Fatura Ve EFT Dekont Örnekleri”

 1. teknonix Says:

  Merhaba, neden kendi cihazlarımızla madencilik yapamıyoruz? Eğer intexcoin adında bir coin varsa bulunan blokları yayınlayın, Transaction kayıtları vs nereden bakılıyor? Bunlar önemli konular.

  Reply

  • intexcoin haber Says:

   Merhabalar Resul bey.Şu an uygulama bu şekilde.İlerleyen zamanlarda kendi cihazlarımızla madencilik yapabileceğimiz açıklandı.Bloklar ilerleyen günlerde açılacakmış.Detaylı ve kesin bilgiyi coin’i destekleyen firmanın destek bölümünden öğrenebilirsiniz.
   support@intexcoin.com

   Reply

Leave a Reply

intexcoin - intexcoin nedir - minex nedir - ekgelir - intexcoin üyelik - intexcoin kazançları - intexcoin mining - intexcoin haber - intexcoin iletişim - intexcoin kariyer - intexcoin iş planı