İntexcoin İle İlk Alışveriş Gerçekleştirildi

29 Haziran 2016

İntexCoin

1

27 Haziran 2016 Tarihinde Açılan İntexplace Alışveriş Platformunda İntexcoin Kripto Parasıyla İlk Alışveriş Başarıyla  Gerçekleştirildi.

Intexcoin kullanılan bu ilk alışverişte, Hakan Kazım  Batuk isimli İntexcoin yatırımcısı Süleyman Tavşan’ın İntexplace Platformunda bulunan ‘’Marka Ucuz ‘’ adlı mağazasından bir Saç Kurutma makinası satın aldı.

Alışveriş Güvenli e-Ticaret (GET)  sistemiyle gerçekleştirildi.Satıcının gönderdiği ürün alıcı tarafından onaylanınca Alıcının İntexcoin Sanal cüzdanından otomatik alınarak İntexcoin emanet havuzunda bekletilen İntexcoin’ler %2 aracı platform komisyonu kesildikten otomatik olarak alıcının sanal cüzdanına aktarıldı.

SÜLEYMAN TAVŞAN KULLANICI PANEL DETAY

İntexplace alışveriş platformunda kanunlara aykırı olmayan her türlü sıfır ve ya 2.el  ürünlerin satışı yeni kripto para İntexcoin’le yapılabiliyor.İntexplace platformunda ürün satabilmek için İntexcoin eko sistemine ücretsiz katılarak en az 12 aylık satın alınanabilen İntexplace ürününden satın almak gerekiyor.

İNTEXPLACE NEDİR ?

Tüccarlar,Kobiler ve her türlü esnaflar sisteme katılarak intexcoin kabul noktası olabiliyor ve intexcoin karşılığı ürünlerini satarak yeni ve sadık müşterilere kavuşma imkanına sahip olabiliyor.Sanal cüzdanlarında biriken  intexcoin’leri isterlerse yatırım olarak ellerinde tutabiliyor,isterlerse intexcoin trade platformunda satabiliyorlar.

Bitcoin başta olmak üzere tüm kripto paralar hayatımızda daha fazla yer almaya başladı.Yeri geliyor banka ve Kredi kartlarıyla gerçekleştirilen alışverişler sistemlerdeki arıza ve aksaklıklar karşısında çaresiz kalabiliyor.Özellikle E-Ticaret siteleri bu durumda önemli satış kayıpları yaşamakta.Coin’lerle yapılabilecek alışverişler bu sıkıntılara çözüm noktasında büyük kolaylıklar getirebilir.

GET sistemiyle yapılan alışverişler ve sadece ödeme aracı olarak Coin’in geçerli olduğu İntexplace Alışveriş platformunun bir benzeri dünyada yok.

İNTEXPLACE ALIŞVERİŞ PLATFORMU 

Haber: www.eintexcoin.com

iletişim:intexcoin@outlook.com

ÜCRETSİZ İNTEXCOİN ÜYELİK LİNKİ

twitter.com/eintexcoin

facebook.com/eintexcoin/

Not:Bu makale bilgilendirme amacıyla yazılmıştır,Doğruluğu garanti edilemez.En güncel ve doğru bilgilere şirketin resmi web sayfası www.intexcoin.com’dan ulaşabilirsiniz.

, , , , , , , , ,

No comments yet.

Leave a Reply

intexcoin - intexcoin nedir - minex nedir - ekgelir - intexcoin üyelik - intexcoin kazançları - intexcoin mining - intexcoin haber - intexcoin iletişim - intexcoin kariyer - intexcoin iş planı