İntexcoin Nedir ?

27 Şubat 2016

İntexCoin

 

intexcoin logo

İntexcoin projesini anlatmadan önce kısaca Kripto Para nedir onu açıklığa kavuşturmak gerekiyor .

Kripto para;

Herkesin, dünyanın her yerine anlık ödeme yollayabilmesini sağlayan deneysel ve merkezi otoriteden bağımsız dijital bir para birimidir.

Kripto para kullanıcıdan-kullanıcıya (p2p) teknolojisine dayanarak merkezi otoriteye ihtiyaç duymadan çalışır.

Alım satım işlemlerinin yönetimi ve piyasaya para sürülmesi iletişim ağı tarafından kitlesel olarak yürütülür.

Herhangi bir ülkede yada sosyo-ekonomik bağlamda mal ve hizmetler için ödeme yapmak yada borcun geri ödenmesi için kabul gören herhangi bir obje yada kaydın, para olabileceğinden yola çıkan Kripto para; piyasadaki para miktarının belirlenmesi ve paranın transferi için merkezi bir otoriteye yaslanmak yerine, bu işi kriptografiye devretme fikriyle tasarlanmıştır.

Kaynak: wikipedia.org

INTEXCOIN NEDİR?

Bitcoin ve birçok alt coinler incelendikten sonra, var olan sorunlar tespit edilip,  topluluğun geliştirdiği en güvenli ve güncel kodlar referans alınarak, mümkün olan tüm analizler de yapıldıktan sonra üretilmiş yeni bir kripto paradır.

İntexcoin   global olma hedefiyle yola çıkmış  bir Türk şirketi.Şirketin üst düzey yöneticileri ve proje sorumlularının şu an için tamamı Türk’lerden oluşmakta.

ÜCRETSİZ ÜYELİK LİNKİ

İntexcoin Ocak 2016 Tarihi itibariyle kuruluşunu tamamlayarak ilk ofisini  Kıbrıs’ta açtı.Daha sonra 2.Resmi ofisini İzmir’de açmış durumda.İstanbul ofisi İTower /Şişli adresinde hizmet veriyor.İlerleyen zamanlarda ABD,Avrupa ve BAE’de ofis açılması planlanmaktadır.

İntexcoin diğer proje ve oluşumların  aksine tüm dünyaya Türkiye’den yayılacak.Güçlü ve tanınmış bir Kripto Para ve Finansal Teknoloji şirketi olmayı hedeflemektedir.

İntexcoin projesine katılmak ücretsizdir.Ücretsiz üye olanlar daha sonra isterlerse intexcoin şirketince satışa sunulan ürünlerden satın almak suretiyle sistem binari ağacında yer alarak kazanç elde etmeye başlayabilecekler.

Bilindiği üzere, artık kişisel imkanlarla kripto para madenciliği  son derece zor ve pahalı bir süreçtir.

Intexcoin madenciliği için hiçbir teknik bilgiye ihtiyaç duymazsınız. Tüm madencilik süreçleri sizin adınıza yürütülür. Sizler sadece Intexcoin’lerinizi biriktirirsiniz.

Topluluğun büyümesine katkıda bulunursanız ayrıca ödüllendirilirsiniz.

Intexcoin’lerinizi; Takas platformu veya ürün hizmet alımlarında kullanarak   yeni eko sistemin bir parçası olursunuz.

minexintexplace

İntexcoin Ürünleri:

1-) İntex Place

2-)Minex (İntexcoin Mining Donanımı)

3-)Tüccar Lisansı

İntexCoin (INTEX) Parametreleri

POW/Scrypt Algoritması
Her 3 Dakikada 1 Blok Keşfi
Blok Başına Düşen Coin Sayısı :700
Zorluk Hedefleme Süresi 24 Saat
Yıl Blok Ödül Yarılanma Süresi:9 Yıl
Toplam 2.5 Milyar İntexcoin
Madencilik 2085 Yılına Kadar Devam Edecek.

Mining Nedir?

Madenciliği, bilgisayarınıza özelliği olan bir sayıyı aratıp buldurmanızdan ibaret ve bu sayıyı özellikli yapan şey ise, bulunmasının oldukça zor olması ve bulmanın gittikçe zorlaşması.

Madenclik, ilk günden başlayarak sürekli zorlaşmaktadır. Bunun sebebi dünyanın dört bir tarafındaki sayıları git gide artan kişilerin, bu işe git gide daha fazla işlemci gücü yatırmaya başlaması. Sistem bu doğrultuda, piyasaya kısa sürede çok sayıda kripto para sürülmesini yavaşlatmak ve hedeflenen dakikada 1 block hızını koruyabilmek için, kendi içinde otomatik olarak zorluk seviyesini ayarlıyor.

Kaynak: wikipedia.org

intexcoin parametreleri

Ücretsiz Üyelik

Haber:Süleyman Tavşan

intexcoin@outlook.com

www.eintexcoin.com

twitter.com/eintexcoin

facebook.com/eintexcoin/

Not:Bu makale bilgilendirme amacıyla yazılmıştır,Doğruluğu garanti edilemez.En güncel ve doğru bilgilere şirketin resmi web sayfası www.intexcoin.com’dan ulaşabilirsiniz.

, , , , , , , ,

No comments yet.

Leave a Reply

intexcoin - intexcoin nedir - minex nedir - ekgelir - intexcoin üyelik - intexcoin kazançları - intexcoin mining - intexcoin haber - intexcoin iletişim - intexcoin kariyer - intexcoin iş planı