İntexcoin Nordic Drinks Şirketiyle Partner Oldu

25 Temmuz 2016

İntexCoin

İntexcoin Nordic Drinks Şirketiyle Partner Oldu

İntexglobal şirketiyle Norveç’li Nordic Drinks yiyecek-içecek otomatları şirketi yetkilileri arasında  gerçekleştirilen görüşmeler sonucunda 14 Temmuz 2016 tarihi itibariyle partnerlik  antlaşması imzalandı.Entegrasyon için gerekli yazılımlar tamamlandığında intexcoin’le otomatlardan alışveriş yapılabilecek.

Avrupada 267.000 otomat makinesinden sorumlu, 1.3 milyar € büyüme gösteren ve günlük ortalama 50 milyon kullanıcıya erişebilen Nordic Drinks şirketinin otomat makinelerinde İntexcoin’le ödeme yapılabilmesi  İntexcoin’in hızla dünyada tanınması demek

28 Mayıs 2016 tarihinde gerçekleştirilen İntexcoin Türkiye Lansmanına katılarak açıklamalarda bulunan Norveç kökenli Yiyecek-İçecek otomat firması Nordic Drinks şirketinin kurucu ortağı ve pazarlama Müdürü Jan Eric Finne Türkiye’nin ilk kripto parası olan İntexcoin’le otomat makinelerinde  ödeme yapılabileceğini açıklamıştı.

Nordic Drinks şirketinin Türkiye’de resmi ofis açma ve şirket kurma çalışmaları  devam ediyor.İntexcoin’in  13 Ağustos’ta İstanbul’da  gerçekleştirmeyi planladığı toplantıyla  Türkiye pazarına giriş yapması ve gümrükte sorun çıkmaz ise İntexcoin’le ödeme yapılabilen ilk otomatın toplantı sonunda alışverişe açılması bekleniyor.

Edindiğimiz bilgilere göre İntexglobal şirketinin Nayax uluslararası ödeme sistemleri firmasıyla partnerlik görüşmeleri sonuçlanmak üzere.Eğer bu görüşmeler antlaşmayla sonuçlanırsa dünyada şu ana kadar hiçbir coin’e nasip olmayan büyük bir şans İntexcoin için ortaya çıkmış olacak.Nayax ödeme sistemlerinde  ödeme metodu olarak Mastercard,Visa gibi logoların yanına İntexcoin’in logosunun da eklenmesi İntexcoin kripto parasının geleceği,tanınması  ve değerlenmesi açısından yukarıya doğru bir ivme  oluşturacaktır.

İntexcoin Nordic Drinks Şirketiyle Partner Oldu

CP Grup’tan (Tavuk Restaurantları Projesi) gelen partnerlik  teklifinin değerlendirilmesi ve çalışmaları  devam ediyor.Antlaşma sağlanırsa Türkiye ve dünya pazarına agresif büyüme ve yatırım planıyla girmek isteyen firmada İntexcoin’le ödeme yapmak mümkün olabilecek.

Ağustos ayının son günlerinde Mobil Wallet (Sanal Cüzdan Uygulaması) Ağustos ayının sonunda Android ve İOS Platformlarında kullanılabilir olacak.İntexcoin kabul noktalarından alışverişler başlayacak.Şu an www.intexplace.com İntexcoin Alışveriş Platformunda GET sistemiyle intexcoin’le alışveriş yapılabiliyor.

İntexglobal şirketinden yapılan açıklamada  İntexcoin Blockchain’lerinin  2016 yılının son günlerinde ve ya en geç 2017 yılının İlk günlerinde topluma açılmasının planlandığı bildirildi.

Haber:Süleyman TAVŞAN

iletişim:intexcoin@outlook.com

ÜCRETSİZ İNTEXCOİN ÜYELİK LİNKİ

twitter.com/eintexcoin

facebook.com/eintexcoin/

Not:Bu makale bilgilendirme amacıyla yazılmıştır,Doğruluğu garanti edilemez.En güncel ve doğru bilgilere şirketin resmi web sayfası www.intexcoin.com’dan ulaşabilirsiniz.

 

, , , , , , , ,

No comments yet.

Leave a Reply

intexcoin - intexcoin nedir - minex nedir - ekgelir - intexcoin üyelik - intexcoin kazançları - intexcoin mining - intexcoin haber - intexcoin iletişim - intexcoin kariyer - intexcoin iş planı