İntexcoin Türkiye Lansmanı Gerçekleştirildi

30 Mayıs 2016

İntexCoin

13246182_631645083655339_5890444618727867379_o

İntexcoin Kripto Parası Türkiye Lansmanı Gerçekleştirildi.

İntexcoin projesinde ilk önemli organizasyon olan Türkiye Lansmanı 28-05-2016 tarihinde çok sayıda yerli ve yabancı konuğun katılımıyla İstanbul Hilton Oteli Kongre salonunda muhteşem bir organizasyonla gerçekleştirildi.

İntyexcoin Türkiye lansmanına burada isimlerini sayamayacağımız İntexcoin ve diğer network liderlerinin yanında yabancı misafirler de katıldılar.Norveç’ten Nordic Direc Firması Satış ve Pazarlama Müdürü Jan Erik Finne,Slovenya’dan Eğitimci Ve Networker Sinisa Bicanic,Almanya’dan Eğitimci ve Networker Dirk Adam v.b katılımcılar vardı.

İntexcoin Türkiye Lansmanı Gerçekleştirildi

İntexcoin Türkiye lansmanına katılan misafirler sayesinde İntexcoin Yunanistan,İspanya,Norveç,Slovenya,ABD,Kanada,Pakistan,BAE,Almanya,Hollanda gibi ülkeler de hızla yayılmaya başlayacak.

İntexcoin Türkiye lansmanı misafirlerin yerlerini almasıyla İntexcoin Genel Müdürü Erdoğan Köse’nin açılış ve hoş geldiniz konuşmasıyla başladı.Daha sonrasında İntexcoin projesi bilgilendirme sunumu ve İntexcoin vizyonu,hedefleri ile ilgili konuşmasını tamamladı.Genel Müdür Erdoğan bey Konuşmasında kısaca; İntexcoin kripto parasını sonuna kadar destekleyeceklerini,bizlerin de İntexcoin’e güvenerek günlük hayatta daha fazla alışverişlerimizde kullanmak suretiyle ilerleyen zamanlarda daha da değerlenmesine katkı sağlamamız gerektiğini açıkladı. Yaptıkları işin önemini  ve yakın gelecekte kripto paraların hayatımızda daha fazla yer alacağını belirtti.

IMG_20160528_212749

İntexcoin Türkiye Lansmanının ikinci bölümünde yabancı katılımcıların konuşmalarına yer verildi.

İlk Konuşmacı Nordic Direc Firması Satış ve Pazarlama Müdürü Jan Erik Finne idi.Norveç’ten katılan iş adamı Finne konuşmasında;

Firmalarının dünyanın farklı ülkelerinde  bulunan Çay,Kahve,Su v.b otomatlarının sahibi olduklarını belirtti.Önceleri sadece Euro,Dolar v.b geçerli paralarla alışveriş yapabilme imkanları olduğunu,bu paraları otomatlardan toplamanın bile ciddi iş gücü gerektirdiğinden kredi kartlarıyla ödeme kabul etmeye başladıklarını belirtti.Bir müddet sonra bankaların yüksek kesinti oranları ve farklı ülkelerdeki para  transferlerinde oluşan aksaklıklar v.b sıkıntılardan ötürü yeni bir arayış içerisinde iken İntexcoin Kripto Parasını tanıma fırsatını  bulduklarını açıkladı. İntexcoin’i ödeme alternatifleri arasına entegre etmek istediklerini açıkladı(Dikat edin !  Bitcoin ve yüzlerce alternatif altcoin varken)

Bu işbirliği sonucu hali hazırda günde ortalama 20 Milyon kişinin intexcoin logosunu bu otomatların üzerinde göreceklerini ve bu sayının işbirliğinin devamıyla kısa sürede 40 Milyon kişiye ulaşabileceğini bildirdi.Bu ne demek, intexcoin’in hızla tanınması ve uluslararası piyasada etkin bir para birimi olarak kullanılabilmesinin önü açılabilir.Hali hazırda ilk ve en değerli kripto para olan Bitcoin’in 7-8 yılda ulaştığı 15-20 milyon kullanıcısı olduğu düşünülecek olursa bu yazdığımın ne demek olduğunu olaya biraz vakıf olanlar anlayacaktır.

Misafir  Eğitimci Ve Networker Sinisa Bicanic  sahneye çıkarak bir konuşma yaptı.Geçmişte bir çoğumuzun başından geçen ve farklı hikayelere konu olan Bitcoin fırsatını nasıl kaçırdığından bahsetti.Küçük bir yatırımla elde edebileceği büyük bir geliri nasıl kaçırdığını anlattı.Bu sefer aynı hatayı yapmayacağını ve intexcoin kripto parasını ülkesinde tanıtacağını belirtti.

IMG_20160528_215048

Almanya’dan katılan konuşmacı Dirk Adam;

İntexcoin Kripto parasına, projenin destekleyicisi İntexcoin şirketi ve Genel Müdür Erdoğan Bey’e güvendiğini güvenin bir proje için en önemli konu olduğunu açıkladı.Bir an evvel ülkesine dönüş yaparak çalışmalara başlayacağını belirtti.

Diğer konuşmacı ise kısa sürede ABD,Kanada,İspanya, İsveç v.b ülkelerde çalışmalar yaptığını ve çalışmalarını hızlandıracağını bildirdi.

Lansmanın son bölümünde kariyer ödülleri sahiplerini buldu. Ödüller arasında kariyerlere göre rozet, kalem, powerbank, ipad air 2 dağıtıldı. Verilen ödüllerin üzerine isimler ve lazer çizim intexcoin sembolü de kazınmıştı.( küçük bir ayrıntı gibi görünse de projenin kısa geçmişine bakılırsa dikkat çekici)

Yeni bir proje olması ve henüz daha yüksek kariyelerde liderler olmaması sebebiyle ödüller bunlarla sınırlı kaldı. Ancak sırada macbook, scooter, 10.000€ değerinde kol saati Bmw 5.20i, 120.000 €  nakit ödül ve Villa gibi ödüller de mevcut.

Haber:Süleyman TAVŞAN

iletişim:intexcoin@outlook.com

ÜCRETSİZ İNTEXCOİN ÜYELİK LİNKİ

twitter.com/eintexcoin

facebook.com/eintexcoin/

Not:Bu makale bilgilendirme amacıyla yazılmıştır,Doğruluğu garanti edilemez.En güncel ve doğru bilgilere şirketin resmi web sayfası www.intexcoin.com’dan ulaşabilirsiniz.

, , , , , , , , , ,

No comments yet.

Leave a Reply

intexcoin - intexcoin nedir - minex nedir - ekgelir - intexcoin üyelik - intexcoin kazançları - intexcoin mining - intexcoin haber - intexcoin iletişim - intexcoin kariyer - intexcoin iş planı