İntexcoin Uluslararası Ödeme Aracı Olmak İstiyor !

5 Haziran 2016

İntexCoin

intexcoin logo-

İntexcoin günlük ortalama 50 Milyon kullanıcıya ulaşmayı hedefliyor.
“Neden intexcoin’i ödeme aracı olarak kabul eden otomat makineleriyle 50 milyon kullanıcıya ulaşılamasın ki? Anahtar Bende”
“Herşeyi her zaman her yerde otomat makineleriyle satın alabildiğinizi düşünün… O zaman intexcoin’in değerinin
ne olabileceğini düşünebiliyor musunuz ?”
Bu sözler Jan Eric Finne’ye ait.

erik finne

28 Mayıs 2016 tarihinde gerçekleştirilen İntexcoin Türkiye Lansmanına katılarak açıklamalarda bulunan Norveç kökenli Yiyecek-İçecek otomat firması Nordic Drinks şirketinin kurucu ortağı ve pazarlama Müdürü Jan Eric Finne Türkiye’nin ilk kripto parası olan İntexcoin’le otomat makinelerinde  ödeme yapılabileceğini açıkladı.

Avrupada 267.000 otomat makinesinden sorumlu, 1.3 milyar € büyüme gösteren ve günlük ortalama 50 milyon kullanıcıya erişebilen Nordic Drinks şirketinin otomat makinelerinde İntexcoin’le ödeme yapılabilmesi  İntexcoin’in hızla dünyada tanınması demek.Bitcoin haricindeki ortaya çıkan diğer alt coin’lerin en büyük sıkıntısı alışverişlerde etkin olarak kullanılamadığından  bir çok coinin  kısa sürede çöp haline gelmesine sebep olmakta.

erik finne-

Bu gelişmenin yanında  dünyada ilk olacak intexcoin’le online her türlü ürünün  Güvenli E-ticaret (GET) sistemiyle alınıp satılabileceği  İntexplace E-ticaret platformu yakında yayın hayatına başlayacak.Ve İntexcoin’le satış yapmaya hazır farklı sektörlerden işletmeler  devreye girecek.

 İntexcoin’in  alışverişlerde etkin kullanılması ve hızla tanınması ne anlama geliyor.Böyle bir durumda 1 intexcoin’in değeri sizce ne kadar olabilir… ?

erik jan

    erik jan finne

Haber:Süleyman TAVŞAN

iletişim:intexcoin@outlook.com

ÜCRETSİZ İNTEXCOİN ÜYELİK LİNKİ

twitter.com/eintexcoin

facebook.com/eintexcoin/

Not:Bu makale bilgilendirme amacıyla yazılmıştır,Doğruluğu garanti edilemez.En güncel ve doğru bilgilere şirketin resmi web sayfası www.intexcoin.com’dan ulaşabilirsiniz.

, , , , , ,

No comments yet.

Leave a Reply

intexcoin - intexcoin nedir - minex nedir - ekgelir - intexcoin üyelik - intexcoin kazançları - intexcoin mining - intexcoin haber - intexcoin iletişim - intexcoin kariyer - intexcoin iş planı