İNTEXCOİN’DE MAİL ORDER İLE ÖDEME KOLAYLIĞI

4 Ağustos 2016

Duyurular, İntexCoin

intexcoin mail order formu

Artık İntexcoin ödemelerinizi bulunduğunuz yerden Kredi Kartı ile yapabileceksiniz. Bunun için ekteki Mail Order Formunu doldurup imzalayıp verilen mail adresine göndermeniz gerekmektedir.

Mail Order Formu ile ödemenizin gerçekleşmesi için:

1. Mail Order Formunu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurunuz ve formu kart sahibinin imzalamasını gerektiğini unutmayınız.

2. Mail Order formunda belirtilen Ek evrağı ( Kart Sahibinin Kimlik Fotokopisi ) Mail Order Formu ile birlikte support@intexglobal.com.tr adresine gönderiniz.

3. Mail Order formu ve ek evrak destek personelimize ulaştıktan hemen sonra formda belirtmiş olduğunuz telefon numarasından aranacaksınız.

4. Destek personelimiz tarafından arandığınızda Kart Sahibi olarak ilgili işlem ile ilgili tarafınıza bilgi verildikten sonra onayınız istenecektir.

5. İşlem onayınızdan sonra Mail Order ödeme işleminiz gerçekleşmiş olacaktır.

Formu indirimek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilir yada intexcoin portal üzerindeki Dökümanlar bölümünden bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Mail Order Formunu indirmek için bağlantıya tıklayın : http://goo.gl/zQz8qC

NOT:Akbank Kredi kartlarına  Peşin fiyatına 9 taksite kadar işlem yapılabiliyor.Diğer banka kartlarına tek çekim yapılmakta.

iletişim:intexcoin@outlook.com

ÜCRETSİZ İNTEXCOİN ÜYELİK LİNKİ

twitter.com/eintexcoin

facebook.com/eintexcoin/

 

, , , , ,

No comments yet.

Leave a Reply

intexcoin - intexcoin nedir - minex nedir - ekgelir - intexcoin üyelik - intexcoin kazançları - intexcoin mining - intexcoin haber - intexcoin iletişim - intexcoin kariyer - intexcoin iş planı